Дата: від до Скинути

Відбудеться онлайн-нарада з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує  долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

09:37 11.02.2022

Про проведення семінару

8 лютого 2022 року о 13.00 год.в приміщенні Роменської РДА , за адресою м.Ромни, бульвар Свободи,1 3-й поверх, зал засідань, відбудеться семінар щодо новацій податкового законодавства фахівцями ГУ ДПС у Сумській області та Центру обслуговування платників Роменської ДПС.

10:10 03.02.2022

УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 68-70-32, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями.

10:07 03.02.2022