СТВОРЕННЯ АГРО-ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ «СЛОБОЖАНСЬКЕ КОНОПЛЯРСТВО»

У рамках впровадження у 2021 році проєкту GIZ Україна «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»році одним із топ-6 проєктів переможців серед 94-х за напрямом  «Диверсифікація підприємницької діяльності у сільській місцевості» (Сільський розвиток) у рамках конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку став проєкт «Створення агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство» – візитівки та одного з «магнітів» Сумщини та України. Проект фінансується з державного, обласного бюджетів, а також за кошти партнерів проекту. Головним розпорядником коштів державного бюджету є Міністерство розвитку громад та територій України.

09:56 02.02.2022

До уваги жителів Коровинської сільської ради!

У Коровинській громаді почали вакцинацію бустерною (ревакцинальною) дозою вакцини проти коронавірусу. Бустерна доза – це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом зменшується. Отримати її можуть всі жителі віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, через 6-9 місяців після повної вакцинації. Для осіб, які віднесені до групи ризику за професійною ознакою (медичні працівники, працівники будинків інтернатного типу) рекомендується отримати ревакцинальну дозу щонайменше через 6 місяців після первинної вакцинації проти COVID-19.

11:43 31.01.2022

ТРИ ЗАХОДИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ КОРОВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛИ ФІНАНСУВАННЯ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ.

Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради були подані пропозиції до календарного плану молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2022 рік до управління молоді та спорту Сумської ОДА.

09:11 31.01.2022

Присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Повідомляємо, що Міністерством молоді та спорту України розпочато прийом пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні (далі – Премія).

08:19 31.01.2022

Просимо зголоситися небайдужих мешканців, які бажають долучитися до створення добровільної пожежної охорони для забезпечення швидкого реагування та допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій

В рамках 3-річного проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» Коровинська сільська рада проводить набір волонтерів для добровільної пожежної команди у складі 12 осіб, придатних за станом здоров’я, віком від 18 років, які за фінансової підтримки фонду міжнародної солідарності, пройдуть навчання за професією пожежний-рятувальник.

09:10 25.01.2022

36 відкритий чемпіонат з футзалу Вищої ліги РОМЕНЩИНИ 2022 року, присвячений пам’яті С.БІЛАШОВА

Футзальна команда «Коровинці» протягом 2021-2022 року бере участь у Вищій лігі Роменщини з футзалу. На першому етапі грали 16 команд, які були поділені на дві групи. До другого етапу пройшли по 4 команди з кожної групи, серед яких була і команда «Коровинці».

08:43 25.01.2022