Звіт депутата

депутата  Коровинської сільської ради

по виборчому округу № 2 (с. Коровинці)

Кущ Тетяни Віталіївни

за 2022 рік

Одним із основних обов’язків моєї діяльності,як депутатає робота з виборцями на своєму виборчому окрузі, участь у роботі засіданьсесій сільської ради таробота в бюджетній комісії. За звітний період мноювідвідано 4 сесії, що становить 99% від загальної кількості, де було прийнято 91рішенняз питань віднесених до повноважень місцевого самоврядування.Найбільша кількість рішень, які приймалися, стосуються земельних питань. Майже на кожній сесії розглядалися питання бюджету громади, а саме: внесення змін до кошторису громади та його виконання,виділення коштів на нагальні потреби та інші питання які стосуються безперебійного і повноцінного функціонування всіх бюджетних закладів громади.

У своїй діяльності, як депутат, керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом Коровинської сільської ради та іншими нормативно правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

При ухваленні рішень на сесіях завжди враховую думку виборців та користь від цих рішень для життєдіяльності громади. Наші рішення забезпечують захист інтересів громадян, виконання доручень виборців та розвиток і благоустрій громади. Під час голосування підтримую і голосую за проєкти рішень сільської ради, які направлені на соціально-економічний, культурний розвитокКоровинської територіальної громади та соціальний захист її мешканців.

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, введенням воєнного станусвоїм обов’язком мала залишатися на території громади та на своєму виборчому окрузі. За основним місцем роботи докладала всіх зусиль для безперервного та своєчасного здійснення щомісячних виплат особам з інвалідністю які потерпіли внаслідок нещасних випадків на виробництві, в тому числі жителів нашої громади,забезпеченняїх технічними та іншими засобами реабілітації.На виборчому окрузі допомагала людям похилого віку, доставляючиїм лікарські засоби через волонтерів, в той час коли в аптечних закладах були відсутні важливі для життєдіяльності препарати. З офісу партії «СЛУГА НАРОДУ»міста Ромни доставляла гуманітарну допомогу(продуктові набори, засоби особистої гігієни, памперси та ін.) сім’ям, що мають людей з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям та  одиноким матерям, які мають неповнолітніх дітей.

На даний час, дякуючи Збройним Силам України на території нашої громади відсутні воєнні дії та наш обов`язок, як депутатів, залишатися працювати на своїх округах, продовжувати виконувати свої депутатські обов`язки,виборчі програми перед виборцями та в межах своїх можливостей забезпечувати фізичну і моральну підтримку наших виборців, яка  залишається дуже актуальною в цей нелегкий для кожного з нас час.