Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

Новини

Дата: від до Скинути

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ СТАЮТЬ ДЖЕРЕЛОМ ЗАРОБІТКУ ДЛЯ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ СТАЮТЬ ДЖЕРЕЛОМ ЗАРОБІТКУ ДЛЯ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Завдяки притягненню батька на Білопільщині до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт за несплату аліментів, сину почали надходити кошти. Перший розмір виплати склав тисячу гривень. Кошти будуть надходити й надалі, оскільки батька притягнуто до 120 годин суспільно корисних робіт. До речі, законодавством передбачено, що всі зароблені боржником на суспільно корисних роботах кошти перераховуються на користь дитини. Водночас, законом #ЧужихДітейНеБуває до неплатників аліментів передбачено застосування ряду суттєвих обмежень, до яких належить: - заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати - штрафні санкції від 20% до 50% від суми боргу - суспільно корисні роботи - арешт та продаж активів майна боржника Такі обмеження спрямовані на те, щоб діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. І врешті-решт таке явище, як заборгованість по аліментам, буде подолане.

13:35 15.03.2019

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО: ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПІДВИЩУЮТЬ РІВЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ВИБОРЦІВ

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО: ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПІДВИЩУЮТЬ РІВЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ВИБОРЦІВ

Менш ніж за місяць в Україні відбудуться вибори Президента України. Згідно з опитуваннями, 47% громадян, які будуть голосувати вперше, не знають, як проголосувати на найближчих виборах, якщо будуть перебувати поза місцем реєстрації. А 60% переміщених осіб через бойові дії на Донбасі не знають, як голосувати в їхньому нинішньому місці проживанні.  В рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», ініційованої Міністерством юстиції спільно з Центральною виборчою комісією, задля підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав та виборчих процедур до, під час та після голосування на виборах, фахівці юстиції Сумщини провели правопросвітницькі заходи по всій області. Під час таких зустрічей правники розповідали відвідувачам та працівникам установ, а також пересічним громадянам про алгоритм перевірки себе в Державному реєстрі виборців, процедуру зміни місця голосування, особливості голосування внутрішньо переміщених осіб та громадян, які знаходяться за кордоном.  Крім того, фахівці юстиції роздавали громадянам інформаційні буклети з зазначеної теми, а в установах куточки відвідувачів обладнали дорожньою картою виборця, де покроково розписані дії виборця: 1. Перевірити себе у списку виборців. 2. Підготуватися, якщо громадянин голосуватиме не за зареєстрованим місцем проживання. 3. Проголосувати в день виборів – 31 березня 2019 року. 4. Проконтролювати хід виборів. В разі виявлення порушення – звернутися до голови виборчої комісії, офіційних спостерігачів або поліції. Варто зазначити, що у громадян було дуже багато питань щодо зазначеної теми. На кожне з них правники дали чітке роз’яснення. Тож, проводячи таку правопросвітницьку роботу, фахівці юстиції підвищують рівень обізнаності громадян в питаннях виборчих прав та виборчих процедур.

13:34 15.03.2019

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедуррозпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

13:52 12.03.2019

27 ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА АВТОМОБІЛЬ

27 ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА АВТОМОБІЛЬ

Приватний підприємець з міста Охтирка, неодноразово допускав несплату фінансових зобов’язань перед пенсійним фондом. В ході примусового виконання рішення державним виконавцем було оголошено в розшук майно боржника, на яке можливо звернути стягнення. Після того, як автомобіль боржника було затримано працівниками поліції, державний виконавець описав його, арештував та передав на зберігання представникам системи електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» для реалізації в рахунок погашення боргів чоловіка. Вказані дії державного виконавця неабияк занепокоїли боржника. Не бажаючи залишитись без транспортного засобу, ним впродовж трьох днів було сплачено борг в повному обсязі на суму майже 26 тисяч гривень по 27 виконавчим провадженням. Окрім того, з підприємця було стягнуто 10% виконавчого збору та біля 7 тисяч витрат на проведення виконавчих дій. Варто зазначити, що боржник міг би уберегти себе від зайвих затрат та скористатися перевагами добровільного виконання рішення суду, до яких належить: - бездоганна репутація, бо дані про боржника не потраплять до відкритого реєстру боржників (https://erb/minjust.gov.ua ); - свобода дій (щодо рішень суду про стягнення аліментів), а саме: батьки-аліментники мають змогу вільно їздити за кордон на відпочинок та у справах, керувати власним транспортним засобом, ходити на полювання з мисливською зброєю та брати повноцінну участь у вихованні дитини;  - майнова вигода, а саме: заощадження 10% від суми, що підлягала стягненню, та уникнення арешту й примусового вилучення майна, вільне користування їм без обмежень.

08:24 12.03.2019

СУМИ ПОВЕРНЕНИХ БОРГІВ ПО АЛІМЕНТАХ РІЗНІ. ВСЬОГО НА СУМЩИНІ СТЯГНУТО 24 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

СУМИ ПОВЕРНЕНИХ БОРГІВ ПО АЛІМЕНТАХ РІЗНІ. ВСЬОГО НА СУМЩИНІ СТЯГНУТО 24 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Юстиція Сумщини продовжує результативну роботу по забезпеченню прав дітей на вчасну і повну виплату аліментів. Маючі дієві інструменти впливу на батьків-боржників, закладені у законі #ЧужихДітейНебуває, державні виконавці стягують чималі суми для дітей. З початку 2019 року діти Сумщини вже отримали понад 24 мільйонів гривень аліментів.  Так, у Сумах батько заборгував доньці Вікторії майже 39 тисяч гривень. Після спілкування з державним виконавцем, накладення арешту на все рухоме і нерухоме майно, він таки сплатив свої зобов’язання перед дитиною. Обмежувальні заходи спонукали й батька із Шостки сплатити на користь доньки Лілії аліментний борг у сумі більше 21 тисячі гривень та додатково штраф за невчасну сплату у розмірі 20% від заборгованої суми – 4243 гривень, які також отримала дитина. І подібних прикладів, коли батьки згадують про власних дітей тільки під силою примусових заходів, чимало. За останні дні у Сумах ще один батько сплатив понад 13 тисяч гривень, у Глухові – більше 11 тисяч, у Тростянці, Білопіллі – по 10 тисяч гривень. Якими б не були суми сплачених коштів, найважливіше – діти їх отримали, а значить закон #ЧужихДітейНебуває, ініційований Міністерством юстиції, діє беззаперечно.

08:23 12.03.2019

Свято 8 Березня у Коровинцях

Свято 8 Березня у Коровинцях

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято – Міжнародний жіночий день  8 березня.

10:21 11.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь