Свято 8 Березня у Коровинцях

Дата: 11.03.2019 10:21

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято – Міжнародний жіночий день  8 березня.

Тож в п’ятницю в Коровинському будинку культури було дуже людно. Усі зібралися на святковий концерт присвячений святу весни, любові та краси.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник сільського голови Володимир Терещенко. Він привітав жінок зі святом весни та побажав довічного щастя, кохання, миру та постійного добробуту.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!