Запрошуємо суб’єктів господарювання долучитися до розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Коровинської територіальної громади.

Дата: 14.06.2024 09:19

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 уповноважені виконавчі органи Коровинської сільської ради розпочали роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Коровинської територіальної громади.

Відповідно до ст. 17, ст. 26 Закону України «Про управління відходами», з метою забезпечення повноти та достовірності даних, які будуть використані при розробленні МПУВ, пропонуємо усім заінтересованим суб’єктам господарювання до 5 липня 2024 року:

- заповнити анкету та надати інформацію щодо управління відходами згідно із запропонованими додатками 1, 2, 3, 4;

- надати копії декларації про утворення відходів за 2020 - 2023 рр. (у разі складання).

При цьому, звертаємо увагу, що суб’єктам господарювання, які провадять чи мають наміри провадити діяльність з оброблення відходів на території громади, необхідно подати інформацію про відповідні об’єкти оброблення та їх параметри для включення до МПУВ.

Відповідну інформацію просимо направити на  адресу Коровинської сільської ради:

42140, Сумська обл., Роменський р-н, село Коровинці, вул. Київська, 41 або

на електронну пошту: korovrada@ukr.net

Анкета опитування потреб підприємств, установ та організацій Коровинської територіальної громади у сфері управління відходами

Загальна інформація про обсяги утворення та рух  відходів за 2023 рік

Дані про обсяги утворення та рух  відходів за 2023 рік

Дані про об’єкти оброблення відходів рік

Голова робочої групи для підготовки пропозицій

до проекту місцевого плану та узгодження позицій до них                                   В.А. Криштопа