Коровинська сільська рада отримала дефібрилятор

Дата: 01.12.2023 09:32

Нещодавно Коровинська сільська рада отримала від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні допомогу - дефібрилятор.

Дефібрилятор автоматичний, портативний та простий у користуванні. Його застосовують в екстрених випадках – якщо у людини зупинилося серце. Встановлюють, зокрема, в аеропортах, літаках, громадських місцях. Пристрій не залежить від електроенергії.

Дефібрилятор - рятує життя. Будь-яка людина, пройшовши мінімальне навчання, зможе їм користуватися. Він безпечний та не спрацьовує, якщо у людини б’ється серце. Там є автономна батарея, яка розрахована на 5 років роботи. Її потім можна замінити.

Дана допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.