Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

Дата: 19.05.2022 13:12
Кількість переглядів: 915

СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області ні на день не припиняло надання державних соціальних гарантій з початку війни.

Як зазначає його очільниця Віра Лаврик, починаючи з 24 лютого, управління профінансувало лікарняні і декретні допомоги майже 20 тисячам працівникам області. А це понад 70 мільйонів гривень допомог. Наразі профінансовано всі заяви-розрахунки, прийняті від роботодавців для оплати листків непрацездатності по 24 березня включно.

Не тільки не призупинялись, але й були збільшені під час війни страхові виплати для майже 5 тисяч потерпілих на виробництві та їх родинам. Від початку вторгнення їм  виплачено вже більше 68 мільйонів гривень.

Роботу управління та 10 його відділень адаптовано під воєнний стан ще на початку війни, що дозволило проводити оперативну комунікацію як між працівниками, так і з роботодавцями, застрахованими особами та потерпілими на виробництві. Було оновлено та оприлюднено контактні дані всіх відділень з інформацією про стан роботи і час прийому. Подбали соцстрахівці й про те, щоб їх увагу і підтримку постійно відчували в територіальних громадах області. Фахівці здійснюють там прийоми громадян та надають консультації засобами телефонного звязку. Адреси центрів надання адміністративних послуг та графіки прийому в них розміщено на регіональній сторінці вебсайту Фонду http://www.fse.gov.ua/fse/control/sum/uk/index

Ні на мить не припиняється робота і по розслідуванню нещасних випадків на виробництві.

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Сумської області зафіксовано 10 нещасних випадків, в яких постраждало 22 працівники, 8 з яких загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстровано в Охтирському районі - 13 постраждалих, 7 з яких травмовані смертельно.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення створені комісії з розслідування.

По трьох працівниках розслідування вже завершено, випадки визнано пов’язаними з виробництвом та складено відповідні акти.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами управлінням Фонду соціального страхування України у Сумській області.

Також після 24.02.2022 зареєстровано 5 нещасних випадків на виробництві, не пов’язаних з бойовими діями, 2 з них - клінічно підтверджені випадки захворювання на COVID-19, спричинені коронавірусом SARS CoV-2.

До Фонду надійшло 26 складених на постраждалих комісіями з розслідування актів, 15 з них визнано пов’язаними з виробництвом.

Попри воєнний напад і спричинені ним технічні обмеження та ризики безпеці працівників, фахівці управління та його  відділень продовжують безперебійно працювати, щоб забезпечити людей праці, потерпілих на виробництві та внаслідок професійних захворювань допомогами,  страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

ЗА КВІТЕНЬ НА СУМЩИНІ ПРОФІНАНСОВАНО ПОНАД 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

 

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансовано щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі. Виплати отримали 4609 потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 18,075 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

Загалом в Україні Фонд щомісяця фінансує страхові виплати для понад 190 тисяч осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній. Фінансування виплат за квітень наразі продовжується.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund 

ФОНД ПЕРЕРАХУВАВ 11,7 МЛН ГРИВЕНЬ ДОПОМОГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МАРІУПОЛЯ, ЗОКРЕМА АЗОВСТАЛІ

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже спрямовано 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

Зокрема, 8,4 мільйона гривень було перераховано для виплати допомог 1 856 працівникам металургійного комбінату «Азовсталь».

Аби здійснити фінансування, фахівці управління виконавчої дирекції Фонду у Донецькій області щоденно працювали над вирішенням чисельних технічних складнощів, а також налагоджували зв’язок з усіма страхувальниками, аби гарантувати, що виділені кошти будуть перераховані від роботодавців працівникам.

Зазначимо, для багатьох працівників маріупольських підприємств допомоги за лікарняними та по вагітності і пологах були нараховані Фондом раніше – працівники, які евакуювались на неокуповану територію, мають можливість звернутись до будь-якого відділення Фонду для призначення їм виплат напряму.

Наразі Фонд соціального страхування України продовжує роботу із налагодження фінансування матеріального забезпечення на тимчасово окупованих територіях. Для забезпечення соціального захисту українських працівників, кожен з випадків опрацьовується фахівцями Фонду індивідуально – з початку війни ФССУ направив на лікарняні, декретні і допомоги на поховання уже понад 3,4 мільярда гривень.

Слідкувати за станом фінансування працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund за тегами #фінансування_оперативно (відомості про здійснене фінансування, необхідно декілька банківських днів, доки кошти надійдуть на рахунки) та #фінансування_страхувальників (інформація про надходження коштів безпосередньо на рахунки роботодавців).

ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ НА СУМЩИНІ ПОСТРАЖДАЛО 22 ПРАЦІВНИКИ, 8 З НИХ ЗАГИНУЛИ

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Сумської області зафіксовано 10 нещасних випадків, в яких постраждало 22 працівники, 8 з яких загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстровано в Охтирському районі - 13 постраждалих, 7 з яких травмовані смертельно.

По трьох працівниках розслідування вже завершено, випадки визнано пов’язаними з виробництвом та складено відповідні акти.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами управлінням Фонду соціального страхування України у Сумській області.

Також після 24.02.2022 зареєстровано 5 нещасних випадків на виробництві, не пов’язаних з бойовими діями, 2 з них - клінічно підтверджені випадки захворювання на COVID-19, спричинені коронавірусом SARS CoV-2.

До Фонду надійшло 26 складених на постраждалих комісіями з розслідування актів, 15 з них визнано пов’язаними з виробництвом.

На підприємствах України з початку війни внаслідок бойових дій зафіксовано 142 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 296 працівників (+15 за останній тиждень), 99 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Миколаївській області – 59 постраждалих, 24 з яких травмовані смертельно, Києві – 53 постраждалих, 19 смертельно, на Донеччині – 31 постраждалий, 7 смертельно, в Сумській області – 22 постраждалих, 8 смертельно, у Чернігівській області – 21 постраждалий, 5 смертельно, а також на Київщині – 20 постраждалих, 8 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Звертаємо увагу, що до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь