ЗАПРОШЕННЯ ДО ОРГАНУ РЕЄСТРАЦІЇ

Дата: 07.02.2022 15:59

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОРОВИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

На виконання вимог законодавства Українистворений Реєстр територіальної громади. Реєстр спрощує процедуру реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб,  забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів Вашої сім’ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія».

Реєстр наповнюється щоденно. Проте, для повноцінного функціонування, внесена в автоматичному режимі інформація потребує актуалізації.

Якщо Ви впродовж 5-ти останніх років  звертались до сільської ради з питань зміни місця проживання, обміну паспорта або перейменування вулиці, то Ваші дані в Реєстрі актуалізовані. Стосовно осіб,  які не звертались щодо вищезазначених питань,  інформація потребує  актуалізації.

З цією метою запрошуємо Вас до органу реєстрації (до Коровинської сільської ради) для уточнення відомостей щодо Вас та Ваших дітей. При собі слід мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;

• податковий код ;

• свідоцтво про народження дитини;

Наші контакти: тел. 5 83 48; вул. Київська, 41, с.Коровинці;

для жителів Томашівського старостинського округу:

тел. 5 37 46; вул. Центральна, 40,  с.Томашівка

Режим роботи: понеділок-четвер: 8.00-12.00, 13.00-17.15;