СТВОРЕННЯ АГРО-ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ «СЛОБОЖАНСЬКЕ КОНОПЛЯРСТВО»

Дата: 02.02.2022 09:56

У рамках впровадження у 2021 році проєкту GIZ Україна «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»році одним із топ-6 проєктів переможців серед 94-х за напрямом  «Диверсифікація підприємницької діяльності у сільській місцевості» (Сільський розвиток) у рамках конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку став проєкт «Створення агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство» – візитівки та одного з «магнітів» Сумщини та України. Проект фінансується з державного, обласного бюджетів, а також за кошти партнерів проекту. Головним розпорядником коштів державного бюджету є Міністерство розвитку громад та територій України.

Даний проєкт спрямований на створення можливостей для сталого розвитку сільських територій Сумської області, налагодження/зміцнення соціальних, культурно-туристичних та економічних зв`язків з іншими областями України.

Додатково додаємо презентацію проєкту «Створення  агро-туристичного  кластеру  «Слобожанське коноплярство».