До уваги жителів Коровинської сільської ради!

Дата: 31.01.2022 11:43

У Коровинській громаді почали вакцинацію бустерною (ревакцинальною) дозою вакцини проти коронавірусу. Бустерна доза – це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом зменшується. Отримати її можуть всі жителі віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, через 6-9 місяців після повної вакцинації. Для осіб, які віднесені до групи ризику за професійною ознакою (медичні працівники, працівники будинків інтернатного типу) рекомендується отримати ревакцинальну дозу щонайменше через 6 місяців після первинної вакцинації проти COVID-19.

Записатися на щеплення можна у  вашого сімейного лікаря.

Пункт вакцинації працює за адресою:с.Коровинці, вул.Київська 37б та  с.Томашівка, вул.Центральна,49

Увага! Якщо немає декларації з сімейним лікарем, потрібно до пункту вакцинації взяти із собою паспорт та ідентифікаційний код.