ТРИ ЗАХОДИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ КОРОВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛИ ФІНАНСУВАННЯ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ.

Дата: 31.01.2022 09:11

Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради були подані пропозиції до календарного плану молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2022 рік до управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Під час прийняття рішення до уваги бралися такі фактори:

• перевага надавалася в першу чергу заходам, що заплановано проводити на теренах міст, районів та ТГ області,

• було враховано досвід попередньої співпраці з авторами ідей та рівень їх відповідального ставлення до співпраці з бюджетною установою.

Пропозиції були підтримані і в 2022 році на жителів Коровинської с/р та їх гостей чекає проведення:

1. Молодіжного фестивалю з елементами тренінгу «Кіно під відкритим небом» (серпень 2022);

2. Форум військово-патріотичного виховання «Я українець – і я цим пишаюсь!» (червень 2022);

3. Турнір знавців історії «Сумщина – рідний край» (жовтень 2022).