Просимо зголоситися небайдужих мешканців, які бажають долучитися до створення добровільної пожежної охорони для забезпечення швидкого реагування та допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Дата: 25.01.2022 09:10

В рамках 3-річного проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» Коровинська сільська рада проводить набір волонтерів для добровільної пожежної команди у складі 12 осіб, придатних за станом здоров’я, віком від 18 років, які за фінансової підтримки фонду міжнародної солідарності, пройдуть навчання за професією пожежний-рятувальник.

За довідками та для зарахування до складу волонтерів для добровільної пожежної команди Коровинської сільської ради звертатись до Терещенка В.В., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коровинської сільської ради, моб.тел.0504075858.

Заявки волонтерів для добровільної пожежної команди приймаються до 31.01.2022 року включно.