36 відкритий чемпіонат з футзалу Вищої ліги РОМЕНЩИНИ 2022 року, присвячений пам’яті С.БІЛАШОВА

Дата: 25.01.2022 08:43

Футзальна команда «Коровинці» протягом 2021-2022 року бере участь у Вищій лігі Роменщини з футзалу. На першому етапі грали 16 команд, які були поділені на дві групи. До другого етапу пройшли по 4 команди з кожної групи, серед яких була і команда «Коровинці».

З 9 січня 2022 року, продовжилося друге коло чемпіонатукожна команда розпочала його з набраними очками в першому колі.

Станом на 21 січня команда "Коровинці" знаходиться на 5 турнірній позиції Вищої ліги з загальною кількістю 16 очок, попереду найсильніші команди цьогорічного Чемпіонату: "Ніка" (22 очка), "Легіон" (22 очка), "Вікторія" (22 очка) та "Панчер" (24 очка). Павлов Богдан один з кращих бомбардирів. Попереду команду "Коровинці" чекають ще 4 гри. Удачі!