Дбаємо про малечу

Дата: 20.01.2022 16:12

У 2021 році продовжилася робота по створенню  сучасних умов у закладі дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко». За кошти місцевого бюджету у сумі 146302 грн.  було зроблено капітальний ремонт внутрішніх туалетів. Приміщення туалетних  кімнат облаштовано зручно, комфортно та доцільно і відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та віку школярів.
         Стіни та підлога туалетних кімнат обкладено облицювальною плиткою в теплих жовтих та заспокійливих білих, зелених,  яскравих червоних та ніжних фіолетових тонах. Усі  туалетні кімнати витримані в цій кольоровій гамі. Для підлоги підібрали спеціальну плитку — антиковзаючу.
Встановлені маленькі дитячі умивальники, є дитячий душ з піддоном  у молодшій групі, підготовлено тумбу компактного розміру із горщиками. Маленькі дитячі унітази розділено перегородками-екранами.
       У часи пандемії та під час карантину діти мають можливість виконувати гігієнічні процедури, дотримуючись соціальної дистанції.