Коровинська громада отримала першу поставку бойового одягу

Дата: 31.12.2021 08:58

30.12.2021 р. Коровинська  громада отримала першу поставку бойового одягу в рамках участі у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а саме – захисні костюми, підшоломники, спеціальні рукавиці на загальну суму 47160 тис.грн.

Нагадаємо, що поставці передувала навчальна поїздка до Польщі 2 представників від нашої громади для вивчення досвіду функціонування Добровільних пожежних команд, а в найближчій перспективі 2022 року в рамках проєкту очікується навчання 12 членів нашої Добровільної пожежної команди с. Коровинці на базі обласного навчального центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наступна частина поставки для підтримки діяльності Добровільної пожежної команди очікується також у 2022 році.

Фото без описуФото без опису