Ноутбук кожному вчителю

Дата: 22.12.2021 15:36

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації на умовах співфінансування в Сумську область доставлено 1 524 ноутбуки для 45 територіальних громад. Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради отримав 15 ноутбуків для педагогічних працівників Коровинського закладу загальної середньої освіти та її філії для організації дистанційного навчання.

Урочиста передача техніки відбулася у Департаменті освіти і науки Сумської ОДА. Вручили їх керівники області – голова облдержадміністрації Дмитро Живицький та голова облради Віктор Федорченко і народні депутати України Михайло Ананченко, Тетяна Скрипка, Микола Задорожній, Антон Швачко.

Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.