Відбудеться конференція на тему: «Перспективи розвитку аграрного сектору Сумщини»

Дата: 21.12.2021 10:54

23 грудня 2021 року о 10-00 год. в Сумському національному аграрному університеті (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, головний корпус, ауд. 329, поверх 3) відбудеться конференція на тему: «Перспективи розвитку аграрного сектору Сумщини» (Наукова співпраця. Кооперація. Переробка. Збут).

Конференція «Перспективи розвитку аграрного сектору Сумщини»

Дата, кількість днів

23 грудня 2021 року

Мета заходу

Сприяння створенню та розвитку сімейних фермерських господарств. Розвиток сільськогосподарської кооперації. Налагодження співпраці з науковими установами. Отримання сільськогосподарських дорадчих послуг. Запровадження переробки та збут продукції

Запланована кількість учасників

до 50 осіб

Умови участі

Участь безкоштовна.

Місце проведення

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, Сумський національний аграрний університет, головний корпус

Просування заходу / Анонс

Основні канали поширення інформації: особисті контакти спікерів та учасників, соціальні мережі, анонси на сайтах ключових співорганізаторів та учасників.

Анонсування та висвітлення заходів на офіційних сайтах Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА, Сільськогосподарської Дорадчої служби ГС «Органічна Україна. Північ»

Зацікавлені сторони

Особисті селянські господарства, сімейні фермерські господарства, сімейні молочні ферми, виробники молочної крафтової продукції, торгівельні мережі

Програма заходу

Таймінг

Спікери і теми виступів

9.30-10.00

Реєстрація учасників, вітальна кава,

10.00-11.15

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ «КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Вітальне слово

Маслак Олександр - директор департаменту розвитку АПК Сумської ОДА, Дорадник. Тема: Сімейні фермерські господарства. Підтримка галузі тваринництва. Перспективи 2022р.

Волков Валентин Валерійович – директор ССК «Ярославна» Тема: Стратегічне бачення трансформації молочного кооперативу ССК «Ярославна»

Мараховський Андрій –   Голова сільськогосподарської Дорадчої служби ГС «Органічна Україна. Північ». Тема: Демонстраційні ферми.

Гордійчук Василь – керівник Східного представництва проекту «Сімейні молочні ферми»

11.15-11.30

Кава пауза

11.30-12.30

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ «КРАФТОВА ПРОДУКЦІЯ. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ.

Болгова Наталіяк.с.-г.н., доцент кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, сертифікований внутрішній аудитор з харчової безпечності (НАССР), дорадник. Тема: Технології виробництва крафтової молочної продукції

Опришко Денис - ФОП «Опришко Д.В.» ТМ «О'BEREG» Тема: Досвід діяльності власної сироварні

Опришко Володимир ТОВ "БЛИЦ" м. Суми. Тема: Обладнання для харчової промисловості

Науменко Віктор - начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області. Тема: «Вимоги до локальних виробників продуктів харчування»

12.30-13.00

Підписання меморандумів про співпрацю проектів:

Департаменту розвитку АПК Сумської ОДА з проектом «Сімейні молочні ферми»,

ССК «Ярославна» з проектом «Сімейні молочні ферми»

Дегустація крафтових сирів. Знайомство з «Новинками сезону 2021 р.»