Про підтримку книжкового проєкту

Дата: 15.12.2021 10:24

У Сумській області приватно-виробничим підприємством «Видавничий будинок «ЕЛЛАДА» започатковано літературний проєкт «Східний рубіж», присвячений вшануванню пам’яті учасників АТО/ООС – жителів Сумщини. Перша книга цієї серії містить ексклюзивні спогади наших земляків з усіх районів області, які брали участь у бойових діях на Сході України у 2014-2019 роках. Метою книги є популяризація Збройних Сил України, сприяння патріотичному вихованню молоді, укріплення ідей незалежності України. Видання показує правду війни без гримас і пафосу, тому неодмінно зацікавить тих, кому небайдужа новітня історія української держави. Місцеві навчальні та бібліотечні заклади, освітньо-культурні центри, сім’ї загиблих воїнів, кожен учасник АТО/ООС, які мешкають на території  громади, мають змогу отримати цю книгу.

Контактна особа: директор, головний редактор приватно-виробничого підприємства «Видавничий будинок «ЕЛЛАДА» Інна Щербина (мобільний телефон: 050 058 57 77, електронна пошта: ellada-s@ukr.net).