Коровинська сільська рада успішно пройшла конкурс на «Програму стажувань: Занурення в молодіжну політику»

Дата: 26.11.2021 09:37

Британською Радою був оголошений набір учасників на програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування.

До участі запрошувалися молоді та молодіжних лідери, які зацікавлені здобути практичні навички та досвід у сфері молодіжної політики.

Мета стажуванняНадати можливість молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру.

Претендент від Коровинської с/р, Дудченко Юрій Іванович,  успішно пройшов відбір та запрошений на проходження стажування з питань молодіжної та спортивної політики у відділ освіти, сім’ї. молоді та спорту.

Програма стажувань «Занурення у молодіжну політику» впроваджується Британською Радою в межах програми «Активні громадяни» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.

Прохождення стажування передбачає виплату стипендії, що буде здійснена за рахунок Британської ради після надання описового звіту про стажування та листа-підтвердження від приймаючої сторони.