Як стати найкращим татом: поради для чоловіків

Дата: 08.11.2021 10:00

Згідно останніх досліджень, проведеними UNFPA  в Україні восени 2020 року в рамках поекту «Трамплін до рівності» , батько доглядав за дітьми лише у 2% родин, тоді як 45% татів хотіли б чи планують приділяти дітям більше часу.

Більшість чоловіків пояснюють недостатню увагу до дітей своєю зайнятістю, стереотипами або невмінням доглядати.

Разом з тим 80% татусів у старшому віці шкодують про те, що проводили зі своїми дітьми занадто мало часу.

Проте важливо пам’ятати, що бути батькомце бути поруч у кожен момент життя дитини, щоб створити по-справжньому глибокі та довірительні відносини.

Про те, як цього досягнути, у нашому новому відео “Не пропусти найважливішого. Відео  "Як стати найкращим татом: поради для чоловіків".  https://www.youtube.com/watch?v=QriPshnq9gE