Головою молодіжної ради Роменщини обрано учня 11 класу Коровинського ЗЗСО Максима Воліка.

Дата: 27.10.2021 19:54

Організація дозвілля, реалізація творчого потенціалу, захист прав дітей, створення умов для розвитку креативної особистості, організація спортивних змагань - це коло проблем молоді Роменського району, вирішення яких у пріоритеті Молодіжної ради, яку створили при Роменській районній державній адміністрації.
  Учасники першого засідання запропонували до розгляду питання благоустрою району, розвитку туризму, вирішення екологічних проблем.

Як повідомляють на сайті Роменської районної державної адміністрації, на засіданні було розглянуто низку і організаційних питань, зокрема обрано голову, заступника голови та секретаря молодіжної ради.

За результатами відкритого голосування: головою молодіжної ради обраний Максим ВОЛІК, заступником головиОлександр РУБЕЦЬ, секретарем – Владислав КУЛИК.