Відкритий сільський турнір з футболу, присвячений 60-річчю Сергія Назаренка та 70-річчю Михайла Лаврика

Дата: 26.10.2021 21:00

На минулому тижні на полі зі штучним покриттям Коровинського ЗЗСО відбувся товариський матч між жителями Коровинської сільської ради, присвячений 60-річчю Сергія Назаренка та 70-річчю Михайла Лаврика. Участь у змагання взяли ветерани районної ФК «Іскра» та  молоді гравці ФК «Коровинці».

Зі словами привітання від виконкому Коровинської сільської ради до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксана Кучеренко та директор футбольного центру Вадим Гордієнко, які побажали здоров’я, спортивної витримки, наснаги та витривалості  ще на довгі роки життя.

Гра видалася видовищною та цікавою. З невеликим відривом, з рахунком 5:4 команда «Урожай» здобула перемогу над командою «Грант».

Команди-учасниці були нагороджені медалями та грамотами, ювіляри подарунками від виконкому Коровинської с/р та Недригайлівського земляцтва.

Слова подяки за фінансову підтримку висловлюємо Придусі О.М., Воліку С.В. та ТОВ «Агрофірма «Довіра 2008».