Обласний молодіжний форум #-1435

Дата: 22.10.2021 15:02

З 20 по 22 жовтня в Конгрес-центрі СумДУ м.Суми відбувся Обласний молодіжний форум #-1435+. Участь у даному заході взяли молодіжні працівники  органів  місцевого самоврядування, громадські організації та активісти Сумської області в тому числі і представник Коровинської сільської ради.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ який наголосив, що питання реалізації державної молодіжної політики дедалі більше набуває своєї актуальності. 2021 рік став проривом, адже Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО затверджено Національну молодіжну стратегію на період до 2030 року. Також було прийнято Закон України «Про основні засади молодіжної політики» та затверджено Державну цільову програму «Молодь України» на 2021-2025 роки.

Програма форуму була насичена і включила в себе такі питання:

• Законодавчі інновації в молодіжній політиці;

• Ярмарок-презентація громад;

• Панельна дискусія на теми: Участь молоді. Молодіжна рада – як дієвий інструмент;

• Формування навичок здорового способу життя;

• Неформальна освіта;

• Жива бібліотека «Обличчя молодіжної роботи»;

• Кадровий потенціал молодіжної політики (Молодіжні центри);

• Тамтичні зустрічі на тему «Конкурс проектів. Інновації. Створення ГО, робота з фінансами. Відповідальність. Роз’яснення щодо того, як отримати бюджетні кошти;

• Практична вправа «Аргументи для створення окремого структурного підрозділу з питань молоді»;

• Презентація – розгляд інструментів участі та підтримки молоді: премія для молоді, молодіжний радник. Нормотворчий та змістовний підходи;

• Засідання спільноти анонімних молодіжників;

• Вистава від родинного театру Нянькіни «Пара_Ной_Я»;

• Рівні молодіжної політики: хто, за що, як і для кого? Секційна робота щодо визначення функцій, проблем, переваг та формування моделей молодіжної політики для обласного, районного та місцевих рівнів. Презентація роботи секцій, формування спільних рекомендацій (робота в 3 групах)

• Фото без описуФото без опису