Привітання сільського голови Сергія ШИЛА з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 08.11.2021 10:35

Фото без описуШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!
Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Бажаю вам професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам! Нехай здійсняться всі  життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!
Низький уклін за вашу працю– зберігати, творити та примножувати національну культуру.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

сільський голова Сергій ШИЛО