Проект "Успішна жінка"

Дата: 28.09.2021 13:29

З метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни видавництвом «Статус-Україна» розпочато роботу над ІХ випуском книги інформаційно - видавничого проекту «Успішна жінка».

До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки-керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості-визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і  наполегливій праці.

Фінансування проекту здійснюватиметься шляхом залучення коштів учасників проекту та спонсорів.

Пропозиції щодо кандидатур для участі надсилайте на електронну адресу: status-ukraine@ukr.net