Талант і серце, віддані дітям

Дата: 10.09.2021 13:33

9 вересня відсвяткував своє  70-річчя  Іван Григорович Бабій – людина багатогранного таланту, педагог, художник, географ, шанувальник всього українського, живописець, графік.

Шановний Іван Григорович!

Прийміть щиросердні, сповнені людської шани та поваги привітання з нагоди Вашого ювілею! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами й досягати разом професійних висот. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця принесли неоцінений внесок у розвиток освіти.

Тож у цей ювілейний день нехай доля дарує Вам  добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами та земними радощами років. Міцного здоров’я, щастя, добра, миру, хай здійсняться всі задуми та сподівання!