Відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 30-й річниці з Дня Незалежності України

Дата: 25.08.2021 09:43

Серпень - особливий місяць, він несе нам чудові свята: День Державного Прапора України та День Незалежності України. Наш жовто-блакитний прапор є не просто символом державності, він став уособленням свободи, сили і єднання українського народу. 30-а річниця Незалежності продемонструвала світу, що Україна відбулася, як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу - як власну, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх кордонах.

19 - 23 серпня на території Коровинської сільської ради відбулися заходи, присвячені   Дню Державного прапора України та 30-й річниці з Дня Незалежності України!