Інформація щодо Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів

Дата: 14.06.2021 16:04

Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проєкт щодо підготовки спеціалістів інвестиційних офісів (інвестиційні няні).

Навчання розпочнеться у вересні  2021 року. Програма проходитиме онлайн, що дозволить створити комфортні умови для людей, що навчаються, а також мінімізує фінансові витрати слухачів на проходження Програми навчання.

В рамках програми, яка триватиме 8 місяців, учасники мають пройти повноцінну практику та скласти сертифікаційний іспит. В разі успішного складання сертифікаційного іспиту, спеціаліст отримує Сертифікат державного зразка та доступ до підтримки всіх партнерів програми.

Зареєструватися та ознайомитися з детальною інформацією про навчання можна за посиланням: http://investment-nanny.com/.