ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Дата: 11.06.2021 11:29

Для учнів та вчителів Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. червень видався щедрим на перемоги в обласних конкурсах. Волонтерський загін виборов ІІ місце у конкурсі «Ветеран живе поруч» (керівник Ткаченко Л. М.). Учні 3 та 4  класів зайняли ІІІ місце у третьому (дистанційному) етапі XV обласного фестивалю «Сходинки духовності» (керівники Цирулік А.А., Холод Н.В., Ткаченко Л.М.). Учениця 10 класу Вікторія Бойко визнана переможцем обласного конкурсу дитячих творчих робіт «Подарунок ДОНОРУ» (керівник Войтовець Л. М.),  і 10 червня взяла участь у церемонії нагородження переможців у молодіжному центрі «Романтика» м. Суми.

Вітаємо із заслуженим визнанням! Нехай ці конкурси стануть ще одним доказом ваших талантів і здібностей, нехай у  житті вас чекають ще багато таких  перемог!