ЗАВЕРШИЛИСЯ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 26.05.2021 14:20

Упродовж двох тижнів на території Роменської міської територіальної громади відбувалися навчання з територіальної оборони, участь в яких взяли понад 200 осіб.

Від Коровинської громади у навчальних зборах прийняли участь наступні військовозобов'язані :

сержанти  запасу Сіренко Ігор, Гусак Юрій, Химченко Василь, Нестеренко Сергій, Богославський Сергій, Саранча Станіслав, Щітка Андрій, старшина запасу Мірошніченко Григорій,рядовий запасу Козловський Михайло

З честю та гідністю військовослужбовці пройшли цей шлях від звичайних простих українських чоловіків, людей різного віку та професій, з різним життєвим, військовим та бойовим досвідом жили звичайним мирним життям, які виявили бажання бути корисними в захисті рідної землі. На сьогодні вони опанували бойове злагодження, засвоїли військові навички, зведення оборонних споруд і блокпостів, захисту об’єктів критичної інфраструктури.