A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 24.05.2021 10:48
Кількість переглядів: 714

ІНФОРМАЦІЯ

про    проведення
 Тижня  безпеки дорожнього руху
В Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст.

                Згідно з наказом по школі від      06 травня     2021 року №55 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», на виконання  річного плану виховної роботи школи, з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у шолі підготовлено та проведено ряд  заходів.
Впродовж тижня у школі діяла виставка – огляд спеціальної  літератури.

Поновлено інформаційно-довідкові куточки у класах, коридорах школи. Соціальним  педагогом  Кіяшко Ю.А. створено  відеоролик соціальної реклами  з ПДР.  Практичним психологом  Глущенко Т.В. створено  інформаційні буклети «Правила дорожнього руху» та  розповсюджено  серед здобувачів освіти. Класними  керівниками  проведено уроки та практичні заняття з Правил дорожнього руху.Питання «Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод»,  «Особливості перевезення неповнолітніх» розглянуто на батьківських  зборах.Учителі 1 –11 класів  кожного дня на останньому уроці проводили обов’язково тренаж – нагадування «Хвилинка» про правила безпечної поведінки на вулицях та дорозі. Першокласники працювали з розмальовками  «Так не слід робити», організовано виставку їх робіт.Діти  переглянуливідеоролики, мультфільми та кінофільми на тему «Дитинству – безпечні дороги».Педагогом – організатором Ткаченко Л.М. підготовлено конкурси, вікторини «Знай та виконуй ПДР»,  організовано випуск загально шкільних стіннівок «Водій та пішохід»,«Увага – діти на дорозі». Проведено конкурс малюнків на асфальті. Діти  з цікавістю спілкувалися з працівниками Патрульної поліції на тему «Правила поведінки на дорозі».  На уроках основ здоров’я,правознавстваознайомлено школярів  із Законом України «Про дорожній рух». Медичною сестрою проведено практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую».  Діти приєдналися до єдиного національногоуроку на тему «Будь помітним на дорозі».

           Питання про проведення Тижня  безпеки дорожнього руху  розглянуто на нараді при директору .

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. Учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.
        Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.З метою підвищення безпеки учнів та  в рамках Тижня  безпеки дорожнього руху з 17 травня по 21 травня 2021 року  у Томашівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. класоводами та класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на теми:  «Правила для пішоходів»(5 кл), «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів» (7 – 9 кл), «Безпека дорожнього руху – це життя!» (10 кл.), урок за темою «Підготовка учасників дорожнього руху з надання першої домедичної допомоги постраждалим в наслідок ДТП» (11 кл). Урок – подорож «Країна дорожніх знаків» (1, 3кл). Під час заходів використовувалися відеопрезентації, навчальні мультфільми та відеоролики. Проведено конкурс плакатів та стіннівок серед учнів з безпеки дорожнього руху.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь