35-ті роковини Чорнобильської трагедії

Дата: 28.04.2021 16:36

З нагоди відзначення сумної для історії України дати, 35 років з дня Чорнобильської катастрофи, відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2021 № 185-ОД «Про заходи, пов’язані з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, у Сумській області», з метою увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи, забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму, поліпшення соціального захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи  у закладах освіти Коровинської сільської ради відбулися такі заходи:

Коровинська ЗОШ

• Літературна виставка- реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі».

• Виставка малюнків, стіннівок  «Чорнобиль очима дітей».

• Інформаційні онлайн -   години спілкування «Важкий тягар чорнобильського неба», «Незгойна рана Чорнобиля»,«Чорнобильський дзвоник».

• Урок пам’яті «35-та палає весна».

•   Хвилина пам’яті героям Чорнобиля.

• Перегляд документальних  та художніх  фільмів «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги».

• Перегляд відеопрезентації «Як це було…ліквідація чорнобильської трагедії..»

• Збір матеріалів на фотовиставку «Наші земляки-учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС».

В Томашівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ст., ДНЗ  серед учнів початкових класів відбулася тематична бесіда «Дзвони Чорнобиля», з метою розширення знань дітей про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

У ході заняття, діти переглянули презентацію «Спогади про Чорнобиль» та відео для дітей «Казка про Чорнобиль».  Наприкінці власноруч виготовили  аплікацію «Чорні крила біди», як пам'ять про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показавши тим, що чужої біди немає.