Проект "ПОЧУЙ МЕНЕ"

Дата: 23.03.2021 14:24

Національна соціальна сервісна служба України інформує, що починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією "Громадський рух "Соціальна єдність" реалізується пілотний проект "Почуй мене", спрямований на полегшення комунікації між людьми з вадами  слуху та представниками органів державної влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими  будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка "Почуй мене").

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.