Стань ПЛАСТУНОМ

Дата: 05.03.2021 09:00

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за ініціативи та спільно з Сумським осередком «Пласт – національна скаутська організація України» 13-14 березня 2021 року в місті Суми планує провести освітній захід – Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства в Пласті, метою якого є формування у потенційних кандидатів чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті.

У ході заходу будуть розглянуті такі питання:

- ознайомлення з основними аспектами діяльності організації;

- виховництво як основна діяльність (місія) організації, відповідальність бути виховником;

- розширення горизонтів членства в організації.

Категорія учасників вишколу: молодь 18 – 35 років.

Для участі у заході необхідно до 10.03.2021 заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/HlHvWmA

Послуги з проживання та харчування учасників заходу будуть здійснені за рахунок управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

За додатковою інформацією щодо інших витрат звертатися до контактної особи.

Контактна особа – Володимир Міщенко, представник молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України»,

тел. (050081 41 73, електронна пошта vovalelsumy@gmail.com