Творчий портрет учителя Нової української школи

Дата: 26.02.2021 13:37

Педагогічні працівники закладів освіти нашої громади беруть активну участь у роботі методичних формувань з метою підвищення фахової майстерності, поширення перспективного педагогічного досвіду щодо впровадження інтерактивних технологій навчання.

25 лютого цикл засідань продовжив «Творчий портрет вчителя Нової української школи». До роботи долучилися вчителі, спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, Вернигора Н. О., Цирулік А. А., Шолудько А. А., Гордієнко О. Я., Холод Н. В.

Педагоги поділилися творчими доробками з проблеми використання інтерактивних технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності.

Родзинкою заходу стала методична сабза «Інтерактивне кафе «Я люблю Україну». Тісна співпраця вчителів та учнів, атмосфера партнерства допомогли  зробити дійство яскравим і захоплюючим.

Підбиваючи підсумки роботи, освітяни зазначили, що презентований досвід колег стане у нагоді задля важливої справи – навчання і виховання учнів Нової української школи.