Відбудеться позачергова 4 сесія 8 скликання Коровинської сільської ради

Дата: 22.02.2021 11:52

23  лютого 2021 року о 14.00 скликається позачергова 4 сесія 8 скликання Коровинської сільської ради

4 сесії 8  скликання  23.02.2021 року

1. Звіт про виконання заходів щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Коровинської сільської ради на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за підсумками 2020 року

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської об’єднаної територіальної громади  за 2021 рік

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і  соціального розвитку Коровинської сільської ради  на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки.

4. Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва Коровинської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії Коровинської сільської ради від 29.11.2019 (24 сесія).

5. Про взяття на баланс в комунальну власність Коровинської сільської ради майна  Недригайлівської районної державної адміністрації

6. Внесення змін до бюджету Коровинської сільської територіальної громади на 2021 рік.

7. Про внесення змін до рішення 31 сесії 7 скликання від 23.04.2020р.

«Про надання дозволу  на розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки гр. Спориш Г.В.»

8. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондаренка В.П.

9. Про вилучення земельної ділянки,  що знаходиться у користуванні

гр. Сеньки М.Я.

10. Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні

гр. Спориш Н.О.

11. Про наданнядозволуна розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Коломієць Л.Ф.

12. Про надання дозволу АТ «Сумиобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

13. Про наданнядозволуна розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Білоус Б.С.

14. Про наданнядозволуна розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Павлун А.А.

15. Про наданнядозволуна розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Гончаренко К.М.

16. Про наданнядозволуна розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Волік Л.І.

17.  Про наданнядозволуна розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Сенько К.Я

18. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо організації  території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність гр. Синякову П.М.

19. Про проведення земельних торгів у формі аукціону

20. Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Коробки Г.Д.

21. Про заяви громадян про надання їм  довідок  в  Недригайлівський

центр зайнятості щодо їх  членства в ОСГ.

22. Про затвердження розпорядження сільського голови.

23. Про затвердження договорів,які укладені сільським головою від імені ради

24. РІЗНЕ.