Відбувся відкритий сільський турнір з хокею пам'яті Юрія Яременка

Дата: 22.02.2021 09:03

20 лютого на хокейному майданчику Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відкритий сільський турнір з хокею пам'яті Юрія Яременка між хокейним клубом "Коровинці " та "Сумські бобри". Відкриття турніру розпочалося зі гімну України та слів пам'яті Коровинського сільського голови Сергія Шила про Юрія Яременка та Героїв Небесної Сотні. Всі присутні у хвилині мовчання шанобливо схилили голови... Головні правила та настанови перед грою розповів суддя турніру Анатолій Іванович Похитун. Сама гра проходила яскраво та хвилююче. А результат та перемога ХК "Коровинці" з рахунком 9:6 говорить про майстерність та спритність наших хокеїстів. Наймолодшим гравцем турніру став Богдан Павлов ХК "Коровинці", найстарший гравцем Олександр Пишкін ХК "Сумські бобри". Переможці, призери та номінанти були нагороджені грамотами, медалями та кубком.