Про можливість участі у навчанні для майбутніх підприємців громади

Дата: 05.02.2021 14:51

Запрошуємо взяти участь у триденному навчанні "Розпочни свій бізнес", який буде проходити у м. Суми 09-11 лютого 2021 року.

Це можливість для бажаючих відкрити власну справу отримати навики підприємництва (реєстрації, ведення бізнесу та написання бізнес-плану). Програма передбачає такі теми: маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал, державна програма доступних кредитів 5-7-9%. У результаті - кожен учасник підготує свій бізнес-план .

Навчання є безоплатним за  попередньої реєстрації. Витрати на проїзд та проживання організаторами не покриваються.

За цим посиланням https://gurt.org.ua/news/trainings/66260/  розміщено детальну інформацію про захід та посилання на анкету реєстрації.

Залишився лише один день,  щоб заповнити анкету та мати шанс стати учасником тренінгу.

Це гарна нагода  як для забезпечення зайнятістю  своїх жителів, так і розвитку самої громади.

ГО "Поступ: освітній простір",
контактний телефон 0954225189, Світлана Луценко