Про відзначення Дня Соборності України в Коровинської громаді

Дата: 25.01.2021 08:36

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, в Томашівському НВК: ЗОШ І -ІІІ ст., ДНЗ серед учнів було проведено конкурс малюнків «Україна очима дітей».  Переглянули історико-пізнавальний екскурс «ГероїчнаУкраїна – від минулого до сьогодення».

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань,бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Згідно плану роботи  школи та в рамках тижня патріотичного виховання в Коровинській школі було проведено:

1.Конкурс учнівських творів :«Собори наших душ» ( 5-11 класи, вчителі словесності);

2. Організація експозицій та книжкових виставок «Сторінками подвигів українського народу» ,«Славетний день в історії України» (Холод Н.В.);

3.Виставка малюнків: «Батьківщина лиш одна на світі»(1-4,Гребеник Л.В.);

4. Літературний вернісаж «В єднанні сила і міць держави» ( конкурс читців в режимі Онлайн) (2-11, Класні керівники, Ткаченко Л.М.);

5.Презентація  «Сторінками історії. «Пісня свободи» нашої держави» (Ткаченко Л.М.)

6.Збір матеріалу на виставку фоторобіт  «Моє село в минулому» (1-11, Ткаченко Л.М., Химченко С.І.)

7.Відеопрезентація  «Соборна мати Україна одна на всіх як оберіг»(1-11, Ткаченко Л.М.)

В бібліотеках пройшли тематичні виставки.