Від 00:00 8 січня до 00:00 25 січня в країні діятиме так званий локдаун, який в уряді назвали "зимовими канікулами".

Дата: 05.01.2021 15:30

Згідно з п. 3 постанови №1236, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2, в період з 00:00 8 січня 2021 р. по 00:00 25 січня 2021 р. на території України забороняється:

• відвідувати заклади освіти, КРІМ дошкільної освіти та спеціальних закладів;
  • працювати кафе, барам, ресторанам та іншим закладам харчування, КРІМ роботи навинос та на доставку;
  • працювати кінотеатрам, театрам та іншим культурним закладам;
  • працювати розважальним закладам та ТРЦ, КРІМ роботи продуктових магазинів, аптек у торгових центрах;
  • працювати фітнес-залам, басейнам, продовольчим і непродовольчим ринкам;
  • працювати різдвяним ярмаркам;
  • проводити будь-які масові заходи.

Натомість дозволяють працювати супермаркетам, аптекам, банкам, поштовим відділенням, готелям. Салонам краси та перукарням дозволять працювати тільки за попереднім записом без очікування всередині.

Робота транспорту не зупинятиметься. Громадському транспорту міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення дозволять працювати з обмеженнями «помаранчевої» зони — тобто перевозити пасажирів у межах кількості сидячих місць. Метро перевозитиме пасажирів без обмежень щодо кількості місць для сидіння.

Крім того, внутрішні авіаперевезення здійснюватимуться без обмежень. Перед авіаподорожами за кордон потрібно перевірити, які обмеження є у країнах, куди ви плануєте їхати.

Також Кабінет міністрів продовжив дію загальнонаціонального карантину з обмеженнями «помаранчевої» зони до 28 лютого.

• Фото без опису