Психолого-педагогічний семінар «Комунікаційна майстерність педагога»

Дата: 28.12.2020 10:02

24.12.2020 р. було проведено психолого-педагогічний семінар «Комунікаційна майстерність педагога». Педагогічний колектив проявляє підвищений інтерес до проблем комунікації педагога, бо усвідомлює наскільки важливо уміти правильно донести інформацію до людини, щоб тебе почули, зрозуміли та прийняли. Практичним психологом Глущенко Т.В. було проведено теоретичний блок, де вчителі ознайомилися з поняттям «комунікація», його ознаками, видами, «успішна комунікація», «комунікативна компетентність педагога» та поговорили про бар′єри спілкування. Педагоги виконали такі вправи, як: «Моє бачення комунікативного вчителя», «Казковий вернісаж», «Серце», послухали притчу. Завершили семінар, обговоривши ефективні принципи спілкування в педагогічній діяльності. Адже якщо хочеш бути успішним в комунікації, то навчися розумно запитувати, уважно слухати, спокійно відповідати, мовчати коли нічого сказати.