Привітання сільського голови Сергія Шила з Днем Збройних сил України!

Дата: 05.12.2021 17:00

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас зі святом! 6 грудня особливо хочеться привітати тих, хто виконує військовий обов’язок перед державою у лавах української армії.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Тому ми сильніше завдячуємо та поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя за українську землю.
Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

З повагою, сільський голова Сергій ШИЛО