Профілактика правопорушень.

Дата: 23.11.2020 13:23

«Відносься до ближнього так, як хотів би, щоб відносились до тебе…». Під гаслом цих простих, але влучних і цікавих слів, 17.11.2020 року головний спеціаліст Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру БВПД Вадим Терещенко провів лекцію для учнів 9-10 класів Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під  час лекції юрист розповів про юридичну відповідальність неповнолітніх, охарактеризував її види, наголосив про профілактику та осіб, що її здійснюють, крім того роздав інформаційний матеріал  на відповідну правову тематику для ознайомлення учнями.

Довідково:

Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою:

вул. Сумська, 13, смт Недригайлів,Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29

з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район. E-mail: nedryhailivske@legalaid.sm.ua