Футбольний турнір, присвячений закриттю футбольного сезону 2020 року

Дата: 09.11.2020 13:05

7 листопада на полі зі штучним покриттям Коровинської сільської ради відбувся футбольний турнір, присвячений закриттю футбольного сезону 2020 року та підбиття підсумків Чемпіонату Недригайлівського району з футболу 2020 року. Від Федерації футболу Недригайлівщини  був вручений Кубок Чемпіонату команді-переможниці ФК "Коровинці". Також   грамотами  та статуетками ФФН відзначені кращі  представники в номінаціях: "Кращий тренер" - Вадим Гордієнко, "Кращий напівзахисник" -  Андрій Расторгуєв, "Кращий нападник" -  Владислав Степанов. Грамотою Коровинського сільського голови Сергія Шила нагороджений "Кращий захисник"  Владислав  Слатвицький, "Кращий воротар" Юрій Правдюк,  "Наймолодший гравець"  Богдан Павлов. Всі  гравці ФК "Коровинці" отримали подяки від Коровинського сільського голови та нову футбольну форму.