Привітання сільського голови Сергія Шила з Днем працівника соціальної сфери України!

Дата: 31.10.2020 16:53

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вiтaю Вас з професiйним святом! Це свято людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi. Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Люди, яким Ви щодня допомагаєте долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю. Хочу висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, небайдужість до чужого горя і болю. Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії! Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

З повагою, сільський голова Сергій ШИЛО