Відбулися заходи до Дня Державного прапора та Дня незалежності України

Дата: 25.08.2020 08:54

День за днем, розбудовуючи нашу державу, ми створюємо здоровий патріотичний клімат та закладаємо фундамент впевненості у майбутньому для підростаючого покоління.

Символом незалежної України є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Такі важливі свята допомагають нам не лише прославляти свою землю, а й згадувати яку ціну ми заплатили за незалежність нашої держави та яких втрат зазнали у цій нелегкій боротьбі.

23 серпня у Коровинській ОТГ відбулися заходи до Дня Державного прапора та Дня незалежності України.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису