«Табір Миру» запрошує на відпочинок.

Дата: 11.06.2020 08:25

Відокремлений підрозділ Дитячий оздоровчий заклад наметового типу «Табір Миру» Громадської організації «Простір рівних можливостей» пропонує оздоровлення дітей влітку 2020 року.

Табір  розташований в сосновому лісі на березі річки Псел, в екологічно чистому районі Сумщини, у с. Запсілля Краснопільського району.

Дітям пропонується 14-денний відпочинок, що відповідає державним стандартам згідно із законодавством України.

Табір  в 2018 році пройшов державну атестацію.  З  дітьми працюють досвідчені спеціалісти. Програма оздоровлення включає збалансовані дозвільну та освітню складові.

Графік заїздів: І зміна 12 липня - 25 липня

ІІ зміна 28 липня - 10 серпня

З питань оздоровлення та відпочинку звертатись у відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради або безпосередньо до організаторів: директор табору - Мальченко Костянтин тел. 0952513285, логіст-менеджер тел. 0950688066 або на електронну пошту проекту peacecamp.eos@gmail.com .