Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Дата: 20.05.2020 08:59

Міністерство соціальної політики України повідомило про запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

У рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м.Києва.

На головній сторінці веб-розділу Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області та офіційній сторінці Facebook Департаменту від 13.05.2020 розміщено інформацію з відповідним посиланням: https://moncenter.eduhub.in.ua.