УВАГА!  Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту опублікував етапи виходу з карантину у молодіжній сфері та сфері НПВ!

Дата: 13.05.2020 15:23

Роз’яснення щодо послаблення карантинних обмежень.

На сайті Кабінет Міністрів України опубліковано поетапний план зняття карантинних обмежень. Вихід із карантину складатиметься з п'яти етапів, перший із яких має розпочатися з 11 травня.

Ми підготували для вас невеличку візуалізацію щодо етапів виходу з карантину молодіжної сфери та сфери національно-патріотичного виховання.

Не забувайте, що пандемія триває та кожному потрібно ставитися до цього дуже ретельно. Не забувайте про санітарні умови та дистанцію. Усім здоров’я?